همیشه ایران روسیه آمریکا تحریم ها اخبار بین الملل

همیشه: ایران روسیه آمریکا تحریم ها اخبار بین الملل

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات این پیروزی به آسانی به دست نیامد / والورده

سرمربی آبی اناری‌ها از پیروزی که برابر رم به دست آورد خوشحال است البته او دوست می داشت که دروازه تیمش بسته می ماند.

این پیروزی به آسانی به دست نیامد / والورده

والورده: این پیروزی به آسانی به دست نیامد

عبارات مهم : سرمربی

سرمربی آبی اناری ها از پیروزی که برابر رم به دست آورد خوشحال است البته او دوست می داشت که دروازه تیمش بسته می ماند.

به گزارش ایسنا و به نقل از مارکا، بارسلونا در دور رفت یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا کار راحتی پیش رو داشت و در منزل رم توانست با نتیجه ۴ بر یک به پیروزی برسد تا از همین الان افزایش خود را به دور بعد تا حدود زیادی مراسم خوش حالی بگیرد. ارنستو والورده طبیعی است که از این پیروزی ارزشمندی که تیمش به دست آورد خوشحال باشد.

او در نشست خبری بعد از بازی گفت: رم تیم خوبی نشان داد و اصلا این پیروزی به آسانی به دست نیامد. آنها بازی را خوب شروع کردند و انگیزه بالایی جهت متوقف کردن ما داشتند. تلاش کردیم تا فشار آنها را کنترل کنیم. در نیمه دوم اوضاع بهتر شد و فضاهای بیشتری را به دست آوردیم و همین باعث شد تا هم گل های زیادی بزنیم و هم دروازه ما باز شود.

این پیروزی به آسانی به دست نیامد / والورده

سرمربی آبی اناری ها ادامه داد: بازیکنان رم دو بار دروازه خودی را باز کردند ولی ما به چنین چیزهای اهمیت نمی دهیم. آیا این مسئله ما است که تیم حریف دروازه خود را باز می کند؟ چه کار باید بکنیم؟ آیا باید ناراحت شویم؟ به هر حال تیم ما به گل رسیده و طبیعی است که خوشحال باشیم.

او راجع به تعویض بوسکتس گفت: او در نیمه دوم احساس درد داشت و از من خواست تا تعویضش کنم و به همین خاطر او را از بازی بیرون کشیدیم.

سرمربی آبی اناری‌ها از پیروزی که برابر رم به دست آورد خوشحال است البته او دوست می داشت که دروازه تیمش بسته می ماند.

والورده راجع به اشتباه ترشتگن گفت: او می خواست که مهاجم حریف را دریبل کند. به هر حال اشتباه بدی مرتکب شد و خود او هم عذرخواهی کرد.

سرمربی آبی اناری ها در آخر سخنان خود گفت: نتیجه خوبی به دست آوردیم و از این پیروزی خوشحال هستیم ولی ترجیح می دادم که به جای پیروزی چهار بر یک با نتیجه سه بر صفر به پیروزی می رسیدیم.

این پیروزی به آسانی به دست نیامد / والورده

واژه های کلیدی: سرمربی | پیروزی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs